Працевлаштування 13.12.2018 / 16:56

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №1726-р від 27.08.2010 р. з метою забезпечення реалізації права на роботу випускників вищих навчальних закладів відповідно до Закону України «Про вищу освіту» у складі вищих навчальних закладів були створені підрозділи сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

Чинний Закон України «Про вищу освіту» (ст. 26) серед основних завданнь закладу вищої освіти визначає “….10) вивчення попиту на окремі спеціальності на ринку праці та сприяння працевлаштуванню випускників“.

Так, Відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю виконується постійна робота, спрямована на сприяння працевлаштуванню студентів та випускників університету, організації їх практичної підготовки та налагодження стратегічного партнерства з  підприємствами, установами й організаціями різних форм власності.

Вітаємо Вас на нашому сайті!

ПОЛОЖЕННЯ про відділ з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю Національного університету «Чернігівська політехніка», введене в дію наказом ректора від 31 серпня 2020 р. № 26, Ви можете завантажити за посиланням:

https://stu.cn.ua/wp-content/uploads/2021/03/v-pracevl.pdf

info – Інформаційний лист про працевлаштування

Neuvoo.com.ua – онлайн ресурс для пошуку роботи (neuvoo.com.ua)

https://ua.jooble.org/ – посилання на сайт Джубл – другого за величиною у світі пошуковика вакансій.