Працевлаштування 13.12.2018 / 16:56

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №1726-р від 27.08.2010 р. з метою забезпечення реалізації права на роботу випускників вищих навчальних закладів відповідно до Закону України «Про вищу освіту» у складі вищих навчальних закладів були створені підрозділи сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти і випускників.

Чинний Закон України «Про вищу освіту» (ст. 26) серед основних завданнь закладу вищої освіти визначає “….10) вивчення попиту на окремі спеціальності на ринку праці та сприяння працевлаштуванню випускників“.

Так, Центром розвитку кар’єри виконується постійна робота, спрямована на сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти та випускників університету, організації їх практичної підготовки та налагодження стратегічного партнерства з  підприємствами, установами й організаціями різних форм власності.

Вітаємо Вас на нашому сайті!

ПОЛОЖЕННЯ про Центр розвитку кар’єри Національного університету «Чернігівська політехніка», введене в дію наказом ректора від 28 грудня 2021 р. № 250, Ви можете завантажити за посиланням:

https://stu.cn.ua/wp-content/stu-media/normobaza/normdoc/polozh-strukturni-pidrozdily/czentry/p-pro-czentr-rozvytku-karyery.pdf

Neuvoo.com.ua – онлайн ресурс для пошуку роботи (neuvoo.com.ua)

https://ua.jooble.org/ – посилання на сайт Джубл – другого за величиною у світі пошуковика вакансій.